Телепрограма на 16 вересня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
8:35 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
10:10 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
11:25 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
12:55 Х/ф "Автопортрет невідомого".
14:15 Х/ф "Чай з бергамотом".
15:45 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
17:20 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
18:45 Х/ф "Зрадник".
20:20 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
21:55 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
23:30 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
12:15 Х/ф "Божевільний професор".
13:55 Х/ф "Ціна пристрасті".
15:40 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
17:30 Х/ф "Кінчем".
19:45 Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
21:10 Х/ф "Містер Ніхто".
23:45 Х/ф "Якщо твоя дівчина - зомбі".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Чорна Пантера".
14:55 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
16:55 Х/ф "Гра Ендера".
18:50 Х/ф "Атомна блондинка".
20:50 Х/ф "Гангстер".
23:30 Х/ф "Афера під прикриттям".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Кохання - це все, що тобі потрібно".
12:15 Х/ф "Божевільний професор".
13:55 Х/ф "Ціна пристрасті".
15:40 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
17:30 Х/ф "Кінчем".
19:45 Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
21:10 Х/ф "Містер Ніхто".
23:45 Х/ф "Якщо твоя дівчина - зомбі".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Назар Стодоля".
8:25 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
10:40 Х/ф "Москаль-чарівник".
12:10 Х/ф "Смерть їй личить".
14:00 Х/ф "Замикаючи коло".
16:05 Х/ф "Арсен Люпен".
18:20 Х/ф "Слова".
20:05 Х/ф "Принцеса де Монпансьє".
22:25 Х/ф "Дім, який побудував Джек".
1:00 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
6:45 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
7:35 Т/с "Право на захист", 5 с.
8:20 Т/с "Право на захист", 6 с.
9:05 Т/с "Право на захист", 7 с.
9:50 Т/с "Право на захист", 8 с.
10:45 Т/с "Патруль Самооборона", 15 с.
11:30 Т/с "Патруль Самооборона", 16 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
13:15 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 15 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 16 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 17 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 18 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 15 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 16 с.
18:45 Т/с "Код Костянтина", 17 с.
19:30 Т/с "Код Костянтина", 18 с.
20:15 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
21:00 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
21:45 Т/с "Менталіст", 5 с.
22:30 Т/с "Менталіст", 6 с.
23:30 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
0:15 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
1:15 Т/с "Північний вітер", 3 с.
2:00 Т/с "Північний вітер", 4 с.
2:45 Т/с "Північний вітер", 5 с.
3:30 Т/с "Північний вітер", 6 с.
4:30 Х/ф "Чужі душі".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 11-14 с.
9:10 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
10:35 Х/ф "Кульбабка".
12:10 Х/ф "Час щастя 2".
13:55 Т/с "Рідні люди", 13-16 с.
17:05 Т/с "Що робить твоя дружина?", 3-6 с.
20:25 Х/ф "Уроки спокуси".
22:05 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
23:30 Т/с "Рідні люди", 13-16 с.
2:40 Т/с "Що робить твоя дружина?", 3-6 с.