Телепрограма на 14 вересня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Чай з бергамотом".
8:25 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
10:10 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
11:45 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
13:20 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
14:35 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
15:40 Х/ф "Укол парасолькою".
17:20 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
18:55 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
20:30 Х/ф "Чудо в краю забуття".
22:15 Х/ф "Поки є час".
23:35 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
0:45 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 Час української анімації.
11:30 Х/ф "Мої думки тихі".
13:15 Х/ф "Крістофер Робін".
15:05 М/ф "Сімпсони в кіно".
16:35 Х/ф "З любов'ю, Розі".
18:20 Х/ф "Вулкан пристрастей".
20:05 Х/ф "Ніч в музеї".
21:55 Х/ф "Містер Ніхто".
0:30 Х/ф "Особливо небезпечна".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Безславні виродки".
14:50 Х/ф "Мара".
16:30 Х/ф "Крижаний".
18:20 Х/ф "Гостя".
20:25 Х/ф "Земля майбутнього: Світ за межами".
22:35 Х/ф "Всевидюче око".
0:20 Х/ф "Експеримент".
2:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:30 Час української анімації.
10:00 Час української анімації.
11:30 Х/ф "Мої думки тихі".
13:15 Х/ф "Крістофер Робін".
15:05 М/ф "Сімпсони в кіно".
16:35 Х/ф "З любов'ю, Розі".
18:20 Х/ф "Вулкан пристрастей".
20:05 Х/ф "Ніч в музеї".
21:55 Х/ф "Містер Ніхто".
0:30 Х/ф "Особливо небезпечна".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
8:20 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
9:45 Х/ф "Два гусари", 1 с.
10:55 Х/ф "Два гусари", 2 с.
12:05 Х/ф "Астронавт Фармер".
13:50 Х/ф "Містер Піп".
15:50 Х/ф "Замикаючи коло".
17:50 Х/ф "Чорне золото".
20:05 Х/ф "Останній легіон".
21:50 Х/ф "Соломон Кейн".
23:35 Х/ф "Коко Шанель та Ігор Стравінський".
1:35 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
6:45 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
7:35 Т/с "Право на захист", 1 с.
8:20 Т/с "Право на захист", 2 с.
9:05 Т/с "Право на захист", 3 с.
9:50 Т/с "Право на захист", 4 с.
10:45 Т/с "Патруль Самооборона", 11 с.
11:30 Т/с "Патруль Самооборона", 12 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 13 с.
13:15 Т/с "Патруль Самооборона", 14 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 11 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 12 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 13 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 14 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 11 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 12 с.
18:45 Т/с "Код Костянтина", 13 с.
19:30 Т/с "Код Костянтина", 14 с.
20:15 Т/с "Ніконов і Ко", 1 с.
21:00 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
21:45 Т/с "Менталіст", 1 с.
22:30 Т/с "Менталіст", 2 с.
23:25 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
0:10 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
1:00 Т/с "Північний вітер", 1 с.
1:45 Т/с "Північний вітер", 2 с.
2:30 Т/с "Північний вітер", 3 с.
3:15 Т/с "Північний вітер", 4 с.
4:00 Х/ф "Всі мають померти".
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 7-10 с.
9:10 Х/ф "Криза Віри".
10:50 Х/ф "Не квап кохання".
12:45 Х/ф "Якби ж то...".
14:20 Т/с "Рідні люди", 9-12 с.
17:30 Т/с "Коли її зовсім не чекаєш", 7 і 8 с.
18:55 Т/с "Що робить твоя дружина?", 1 і 2 с.
20:40 Х/ф "Кульбабка".
22:15 Х/ф "Криза Віри".
23:55 Т/с "Рідні люди", 11 і 12 с.
1:35 Т/с "Коли її зовсім не чекаєш", 7 і 8 с.
2:55 Т/с "Що робить твоя дружина?", 1 і 2 с.
4:35 Х/ф "Кульбабка".