Телепрограмма на 15 сентября, вторник

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
8:25 Х/ф "Автопортрет невідомого".
9:40 Х/ф "Брама".
11:30 Х/ф "Зрадник".
13:00 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
14:20 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
14:50 Х/ф "Дрібниці життя".
16:00 Х/ф "Тепер я буду любити тебе".
17:35 Х/ф "Порно з вбивством".
19:00 Х/ф "Місто, в якому не ходять гроші".
20:35 Х/ф "Укол парасолькою".
22:10 Х/ф "Чудо в краю забуття".
23:55 Х/ф "Такі красиві люди".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:10 Х/ф "Четверо проти банку".
12:50 Х/ф "Ніч в музеї".
14:40 Х/ф "Світлячки в саду".
16:25 Х/ф "Червоний".
18:30 Х/ф "Божевільний професор".
20:10 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
21:50 Х/ф "Особливо небезпечна".
23:30 Х/ф "Мій хлопець - кілер".
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Земля майбутнього: Світ за межами".
15:15 Х/ф "Гостя".
17:25 Х/ф "Мара".
19:05 Х/ф "Ефект колібрі".
20:50 Х/ф "Чорна Пантера".
23:05 Х/ф "Під Сільвер-Лейк".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:10 Х/ф "Четверо проти банку".
12:50 Х/ф "Ніч в музеї".
14:40 Х/ф "Світлячки в саду".
16:25 Х/ф "Червоний".
18:30 Х/ф "Божевільний професор".
20:10 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
21:50 Х/ф "Особливо небезпечна".
23:30 Х/ф "Мій хлопець - кілер".
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
8:20 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
9:45 Х/ф "Веселі Жабокричі".
11:00 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
12:45 Х/ф "К-19".
15:05 Х/ф "Незаконне вторгнення".
17:00 Х/ф "Згадуючи 1942".
19:30 Х/ф "Смерть їй личить".
21:15 Х/ф "Фальшивомонетники".
23:00 Х/ф "Ілюзія кохання".
1:05 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
6:45 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
7:35 Т/с "Право на захист", 3 с.
8:20 Т/с "Право на захист", 4 с.
9:05 Т/с "Право на захист", 5 с.
9:50 Т/с "Право на захист", 6 с.
10:45 Т/с "Патруль Самооборона", 13 с.
11:30 Т/с "Патруль Самооборона", 14 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 15 с.
13:15 Т/с "Патруль Самооборона", 16 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 13 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 14 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 15 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 16 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 13 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 14 с.
18:45 Т/с "Код Костянтина", 15 с.
19:30 Т/с "Код Костянтина", 16 с.
20:15 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
21:00 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
21:45 Т/с "Менталіст", 3 с.
22:30 Т/с "Менталіст", 4 с.
23:20 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
0:05 Т/с "Подвійне життя", 4 с.
0:55 Т/с "Північний вітер", 2 с.
1:40 Т/с "Північний вітер", 3 с.
2:25 Т/с "Північний вітер", 4 с.
3:10 Т/с "Північний вітер", 5 с.
3:55 Х/ф "Позаземний".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 9-12 с.
9:05 Х/ф "Кульбабка".
10:40 Х/ф "Криза Віри".
12:20 Х/ф "Час щастя".
14:05 Т/с "Рідні люди", 11-14 с.
17:15 Т/с "Що робить твоя дружина?", 1-4 с.
20:35 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
22:00 Х/ф "Кульбабка".
23:35 Т/с "Рідні люди", 11-14 с.
2:40 Т/с "Що робить твоя дружина?", 1-4 с.